Lessen op Maandag

Les: Van: Tot: Zaal: Leraar:
Callistenics 09:00u 09:55u Studio Ingrid
Les Mills Body Pump 10:00u 10:55u Studio Regina
Judo Jeugd (6-8 jaar) 16:00u 16:55u Budo Dennis
Scholieren Fit 17:00u 18:00u Fitness Tim
Judo Jeugd (8-12 jaar) 17:00u 17:55u Budo Dennis
Judo Jeugd (12+ jaar) 18:00u 18:55u Budo Dennis
Body&Mind 18:30u 19:25u Studio Francesca
Jiu-Jitsu 19:00u 19:55u Budo Matteo
Buikspier 19:00u 19:15u Fitness Tim
Zumba 19:30u 20:25u Studio Francesca
Spinning 19:30u 20:30u Spinning Marvin
Core Power 19:30u 20:00u Fitness Tim
Nirvana Fitness 19:30u 20:25u Nirvana Body & Mind Studio Karin

Lessen op Dinsdag

Les: Van: Tot: Zaal: Leraar:
Low Impact 09:00u 09:55u Studio Regina
Nirvana Fitness 09:30u 10:25u Nirvana Body & Mind Studio Karin
Circuit Fit 10:00u 11:00u Fitness Dave
Buikspier 10:30u 10:45u Fitness Dave
Yoga 11:00u 12:00u Studio Monique
50+ 11:00u 12:00u Fitness Dave
Special Fitness 12:00u 13:00u Fitness Dave
Step 18:30u 19:25u Studio Ingrid
Bootcamp 19:00u 20:00u Outdoor Dave
Buik/Core 19:30u 20:00u Budo Ingrid
Les Mills Body Combat 19:30u 20:25u Studio Tim
Spinning 19:30u 20:30u Spinning Jolanda
Core Power 19:30u 20:00u Fitness Luuk
Judo Volwassen 20:00u 21:00u Budo Joey
Les Mills Body Body Pump 20:30u 21:25u Studio Ingrid

Lessen op Woensdag

Les: Van: Tot: Zaal: Leraar:
Step Basic 09:00u 09:55u Studio Ingrid
Bootcamp 09:00u 10:00u Outdoor Regina
Les Mills Body Pump 10:00u 10:55u Studio Tim
Buik/Core 10:00u 10:30u Budo Ingrid
50+ 11:00u 12:00u Fitness Tim
Scholieren Fit 17:00u 18:00u Fitness Isa
Judo jeugd 6-8 jaar 18:00u 19:00u Budo Jolien
Taekwon-Do 19:00u 20:00u Budo Peter
Zumba 19:00u 19:55u Studio Regina
Buikspier 19:00u 19:30u Fitness Jordy
Core Power 19:30u 20:30u Fitness  
Jiu- Jitsu 20:00u 21:00u Budo Wim
Step 20:00u 20:55u Studio Regina
Nirvana Fitness 19:30u 20:25u Nirvana Body & Mind Studio Bianca
Yoga 21:00u 22:00u Studio Monique

Lessen op Donderdag

Les: Van: Tot: Zaal: Leraar:
Les Mills Body Pump 09:00u 09:55u Studio Ingrid
Core Power 09:30u 10:00u Fitness Tim
Kineticode Pilates 10:00u 10:55u Studio Regina
50+ 11:00u 12:00u Fitness Tim
Yoga 11:00u 12:00u Studio Monique
Judo Jeugd (8-12 jaar) 17:00u 17:55u Budo Dennis
Judo Jeugd (12+ jaar) 18:00u 18:55u Budo Dennis
Boks Fit jeugd 18:00u 18:55u Studio Luuk
Buikspier 19:00u 19:30u Fitness Luuk
Spinning 19:30u 20:30u Spinning Marvin
Body Shape 19:30u 20:25u Studio Ingrid

Lessen op Vrijdag

Les: Van: Tot: Zaal: Leraar:
Fitplus 09:00u 09:55u Studio Francesca
Zumba 10:00u 10:55u Studio Francesca
Nirvana Fitness 11:00u 12:00u Studio Regina
Scholieren Fit 17:00u 18:00u Fitness Jelle
Judo (midschool) 18:30u 19:30u Budo Joey
Bootcamp (Molenakker) 18:30u 19:30u Outdoor Tim
Strong by Zumba 19:00u 19:55u Studio Regina
Jiu-Jitsu (volwassenen) 19:30u 20:30u Budo Joey
Les Mills Body Combat 20:00u 20:55u Studio Tim
Judo vrije training 20:30u 21:30u Budo Joey

Lessen op Zaterdag

Les: Van: Tot: Zaal: Leraar:
Taekwon-Do 09:00u 10:00u Budo Peter
Step Basic/Cal 09:00u 09:55u Studio Angelique
Spinning 09:30u 10:30u Spinning Mart
Buikspier 10.00u 10:15u Buikspier Jordy
Les Mills Body Pump 10:00u 10:55u Studio Ingrid
Boks Fit 11:00u 12:00u Budo Dennis
Bootcamp junior 11:00u 11:55u Studio Tim

Lessen op Zondag

Les: Van: Tot: Zaal: Leraar:
Kineticode Pilates 09:30u 10:30u Studio Regina
Spinning XL 09:30u 11:00u Spinning John
Buikspier 10:30u 10:45u Fitness Jordy
Zumba 10:30u 11:30u Studio Regina
Core Power 11:00u 11:30u Fitness Jelle

HEB JE EEN VRAAG?

Laat ons weten wat we voor je kunnen betekenen. We horen graag van je.

STEL JE VRAAG